Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Ciekawy pomysł na biznes

Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail

W każdej dużej miejscowości działają liczne kancelarie adwokackie lub notarialne. Osoby korzystające z ich usług miewają bardzo różne potrzeby. Czasami ktoś potrzebuje porady w sprawie z zakresu prawa cywilnego. Czasami ktoś chciałby dowiedzieć się, w jaki sposób najsprawniej przepisać mieszkanie na dziecko. Czasem wreszcie ktoś potrzebuje dokonać odpisu notarialnego jakiegoś dokumentu, przykładowo świadectwa urodzenia czy zaświadczenia o byciu osobą niekaraną. Kompleksowa obsługa prawna konsumentów to dzisiaj jedna z wielu ciekawych aktywności, jakimi mają możliwość zająć się absolwenci studiów prawniczych.

Oczywiście praca w kancelarii prawnej wymaga dużo zaangażowania i czasu. Ale tak jest z każdą pracą, zwłaszcza, gdy jest to praca w dziedzinie usług i od właściwej obsługi klienta zależy czasem jego przyszłość. Jest prowadzenie kancelarii zatem rzeczą odpowiedzialną.

Jest to też jednak zajęcie dosyć dochodowe. Wynika to z faktu, iż żyjemy w czasach, gdy ludzie coraz większą ilość spraw oraz konfliktów załatwiają przy pomocy przepisów prawnych. Jest jeszcze jeden bardzo ważny plus prowadzenia kancelarii prawnej – żeby się, kolokwialnie mówiąc, ustawić, nie potrzeba wcale znajomości.

Podsumowując, kancelarie prawne to dzisiaj bardzo popularna forma aktywności pracowniczej prawników. Zdaje się, iż ich popularność będzie już tylko rosnąć.