Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Urlopy w nad Polskim morzem staje się popularne

Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail

Planując wyjazd wakacyjny, niektórzy nawet nie biorą pod uwagę możliwości odpoczynku w kraju. Inni natomiast nie wyobrażają sobie wakacji bez przynajmniej kilku dni nad Bałtykiem. Czy Polska ma do zaoferowania ciekawe zakątki warte odwiedzenia? Jakie dodatkowe argumenty przemawiają za pozostaniem w kraju?

Mimo niekończących się zażaleń na polską pogodę oraz zbyt wysokie ceny, ponad połowa Polaków wybiera wakacje w Polsce. Przede wszystkim jest to widoczne w przypadku rodzin z małymi dziećmi, dla których wczasy w kraju są wygodniejsze w aspekcie psychologicznym. W wyjątkowych sytuacjach, istnieje możliwość szybszego powrotu do domu, nie trzeba czekać do końca wykupionych wakacji. Dodatkowo w Polsce zdecydowanie łatwiej jest znaleźć spokojne i kameralne miejsce do odpoczynku.

W rzeczywistości wiele osób ma obawy w stosunku do wyjazdów zagranicznych ze względu na barierę językową. Jest to istotne utrudnienie dla tych osób, które oprócz zwiedzania, chciałaby przy okazji z kimś porozmawiać. Zdecydowanie trudniej jest nawiązać kontakt z drugą osobą, co może wpłynąć negatywnie na nasze samopoczucie, a co za tym idzie – zepsuć cały wakacyjny urlop.

Kolejną zaletą Polski jako znakomitego miejsca wypoczynku jest Bałtyk. Wiele osób uwielbia jego unikalny klimat. Także fani gór i jezior odnajdą w Polsce dla siebie ciekawe zakątki. Dodatkowo takie wyjazdy wcale nie muszą wymagać posiadania dużej sumy pieniędzy. Bardzo często, nawet w najbardziej pożądanym okresie można znaleźć tańsze miejsca w domach wypoczynkowych w naprawdę korzystnych cenach.

Ze statystyk jasno wynika, że ponad połowa rodaków preferuje spędzać wakacje w kraju niż poza jego granicami. Na dość zgryźliwą pogodę wpływu nie mamy, jednak nie jest to dla nas większy kłopot. Wydaje się zatem, że większości z nas bardziej podoba się odkrywanie nowych, polskich miejsc, niż zwykle lenistwo na plażach Lazurowego Wybrzeża.