Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

W jaki sposób powiększyć oszczędzanie baterii w naszym telefonie

Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail

Z pewnością nie ma wśród nas osoby, która nie spotkała się z problemem pojawiania się alarmu o niskim stanie naładowania akumulatora w smartfonie, w najmniej spodziewanym czasie. Czas działania urządzenia można jednak znacznie wydłużyć dzięki zastosowaniu kilku prostych zmian.

Najwięcej energii „Zjada"" wyświetlacz (w zależności od tego, jak jasno świeci), uruchomiona „lokalizacja GPS“ oraz aplikacje związane z wyszukiwaniem lokalizacji, częste połączanie się z internetem mobilnym oraz Wi-Fi i pobieranie dużej ilości danych, a także energochłonne aplikacje. To właśnie tymi ostatnimi musimy się zająć, a dokładnie - przystąpić to wyłączenia ich.

Najgorszym pożeraczem energii okazuje się być Skype, przez którego, godzinna rozmowa, zależnie od modelu smartfona pochłania od 27% aż do 50% naładowanej baterii. Warto więc zastanowić się, nad wybraniem aplikacji do czatowania typu „WhatsApp“, która pochłania jedynie 2%-3% energii przez 1 godzinę intensywnego używania. Pozostałymi aplikacjami, które wywołują szybkie włączanie się lampki informującej o tym, że należy naładować baterię są Facebook, wszystkie nawigacje, POU, YouTube, a także Groupon.

Poza zamknięciem powyższych aplikacji, największą oszczędność energii daje wyłączenie automatycznej synchronizacji naszych kont na naszym urządzeniu i manualne zmniejszenie jasności wyświetlacza, który należy do czołówki, jeśli chodzi o marnowanie energii. Jeśli posiadamy ekran AMOLED, w którym pojedynczy piksel emituje światło, ustawmy ciemne tła ekranu i motywy, a także skróćmy czas po którym wygasza się ekran.

Ponadto, warto zastanowić się, czy rzeczywiście niezbędne jest informowanie nas przez smartfon o każdym odebranym mailu, a jeżeli nie - zwiększyć interwały automatycznego sprawdzania wiadomości.

Pamiętajmy również o wyłączaniu lokalizacji nawigacji jeśli z niej nie korzystamy lub zwyczajnie nie potrzebujemy. Jeśli nie korzystamy na co dzień z sieci WWW w technologii LTE, powinniśmy sprawdzić, czy mimo braku umowy na transmisję danych, nie mamy uruchomionego trybu UMTS/LTE, a jeżeli tak jest - zmienić go na EDGE/GPRS.

Najprostszym sposobem jest jednak, o ile to możliwe, włączyć w naszym smartfonie tryb oszczędzania baterii, który automatycznie obniża taktowanie procesora oraz jasność ekranu.