Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Zlecę dostawę sprzętu komputerowego, biurowego i wyposażenia - Krasnystaw

nr 609798 skierowane do usługodawców z województwa: lubelskie.
ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE

TREŚĆ ZLECENIA (ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE)
Zlecę dostawę, instalację i uruchomienie (postawienie w stan gotowości) fabrycznie nowego sprzętu komputerowego, biurowego i wyposażenia pracowni. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1.Laptop (komputer przenośny) z oprogramowaniem, myszką, torbą na laptopa - 2 zestawy 2.Komputer wraz z monitorem i oprogramowaniem 4 zestawy 3.Tablica interaktywna 4 sztuki 4.Projektor wraz z uchwytem ściennym 6 sztuk 5.Telewizor z uchwytem ściennym 1 sztuka 6.Tablica biała suchościeralna 3 sztuki 7.Tablica typu flipchart 3 sztuki 8.Głośniki 2 zestawy 9.Ekran projekcyjny 2 sztuki 10.Drukarka laserowa ze skanerem i kopiarką 2 sztuki 11.Bindownica 2 sztuki 12.Niszczarka 2 sztuki 13.Odtwarzacz CD, mp3 z wejściem USB 4 sztuki 14.Terminal dotykowy 1 sztuka 15.Drukarka fiskalna 1 sztuka Zainteresowanych proszę o kontakt. Pozdrawiam. Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail »