Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Zlecę prowadzenie budżetu Gminy

nr 71692 skierowane do usługodawców z województwa: lubelskie.
ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE

TREŚĆ ZLECENIA (ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE)
Witam. Poszukujemy banku do prowadzenia bankowej obsługi budżetu Gminy oraz jej jednostek organizacyjnych - obejmującej między innymi : 1.1. Bieżącą obsługę bankową: otwarcie i prowadzenie rachunków bieżących oraz rachunków pomocniczych, rachunków funduszy celowych i rachunków wydzielonych a) realizację poleceń przelewu b) przyjmowanie wpłat gotówkowych, c) dokonywanie wypłat gotówkowych d) wydawanie codziennie wyciągów bankowych wraz z dokumentami źródłowymi e) wydawanie blankietów czeków gotówkowych f) transport gotówki wraz z konwojem 1.2. Pozostałe usługi bankowe : a) wydawanie zaświadczeń i opinii o prowadzonym rachunku bankowym b) przechowywanie depozytów c) oprocentowanie środków na rachunkach bankowych d) oprocentowanie środków na rachunku lokat terminowych 1.3. Zapewnienie elektronicznego systemu obsługi bankowej : a) instalacja systemu w Urzędzie oraz w poszczególnych jednostkach b) obsługa systemu c) przeszkolenie pracowników d) realizacja przelewów w formie elektronicznej Ofertę należy złożyć do dnia 14 grudnia 2011r. do godz.13:00. Zainteresowanych proszę o kontakt. Pozdrawiam. Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail »
KATEGORIE ZLECEŃ